Články - prezentace naší práce

Zveřejněno: 28. 2. 2020, zapsal: Miroslava Klírová, přečteno: 118x

Poslední únorový týden byl pro naše předškoláky velkým zážitkem. Děti si ve středu vyzkoušely sedět v opravdových školních lavicích. Navštívily totiž ZŠ Ulici Míru, kde si pro ně paní učitelky připravily hravou ukázku výuky v předmětech Aj, M, Hv, Vv. "Ve škole to bylo super..", hodnotily některé děti. 

Další den ...


Zveřejněno: 26. 2. 2020, zapsal: Miroslava Klírová, přečteno: 109x

Karnevalový týden jsme prožili jako vždy vesele, děti si průběžně nosily kostýmy, tančilo se, zpívalo. V úterý jsme zhlédli divadelní představení s názvem „Jak princezna chtěla čarovat.  Seznámily se s tradicí masopustu a karnevalu, čtvrteční den jsme se všichni sešli ve třídě Sluníčko, kde každá třída předvedla svůj program. Závěr ...


Zveřejněno: 10. 2. 2020, zapsal: Miroslava Klírová, přečteno: 129x
Technická univerzita

V týdnu od 3. 2. v naší třídě probíhaly zajímavé aktivity. Měli jsme možnost nahlédnout do projektu "pomocné tlapky", kde se děti seznámily s prací asistenčních psů, kanisterapií a dostaly prostor pro nejrůznější dotazy.

Úterní den jsme si zahráli na stavaře, stavěli jsme vlastní dům podle navrženého projektu, zapojovali potrubí ...


Zveřejněno: 5. 2. 2020, zapsal: webadmin , přečteno: 222x

Vážení rodiče,

snažili jsme se vyslyšet Vaše požadavky a zpřehlednit naše webové stránky. Nově se tedy setkáte s rozdělením webu na sekce "MŠ Saská", "MŠ Pohádka" a "organizační informace", ve které jsou zveřejměny administrativní informace společné pro obě části.

Grafické symboly na stránkách obou institucí pak odkazují na jednotlivé stránky ...