Stromeček - začátek roku

Zveřejněno: 8. 9. 2020, zapsal: Miroslava Klírová, přečteno: 740x

Začátek nového školního roku se nesl v duchu objevování a seznamování se s novými kamarády a pravidly. Děti si postupně začínají zvykat na režim, který už je tak trochu jako v "opravdové" škole". 

Během týdne jsme si vyprávěli, co jsme prožili zajímavého o prázdninách, hráli jsme seznamovací hru, zpívali, tančili, při vycházkách jsme se učili orientovat v okolí naší školky a seznámili se s třídním stromem, který budeme celý rok pozorovat. V našem putování a poznávání nás bude doprovázet postava skřítka Kořínka.

Protože děti si uvědomují, jak důležité je mít kamarády, na závěr týdne jsme vytvořili "pavučinu přátelství", která zdobí prostor před naší třídou. Moc se všichni těšíme, co nám tento rok skřítek Kořínek přichystá za překvapení.