Děti ochutnají jídlo přímo od šéfkuchaře

Zveřejněno: 12. 2. 2024, zapsal: Věra Zagorová, přečteno: 217x
gggg

Ve dnech 12. 2. a 13. 2. vaří v naší školní kuchyni U Saské brány šéfkuchař Vít Kudrna. Na čem si děti pochutnají?

Kuřecí vývar s masem a kapáním, rybí karbanátek, bramborové pyré, mrkvový salát s pomerančem.

Boršč, bramborové knedlíky plněné trhaným vepřovým masem, zelí z červené řepy.

Mateřská škola je zapojena do projektu „Skutečně zdravá školka“. Zakládáme Akční skupinu pro zdravé stravování (skupina rodičů, pedagogů a kuchařek). Členové skupiny se zapojí do aktivit, které jsou zaměřené na rozvoj školy v oblasti stravování. Členkou týmu je i nutriční poradkyně Eva Kratochvílová, která se aktuálně účastní vaření v naší školní kuchyni společně s šéfkuchařem.

Rodiče, máte-li zájem se zapojit nebo získat více informací, kontaktujte ředitelku školy.