Vizualizace 3D - MŠ Saská
Informace o zápisu do MŠ
Vizualizace 3D - MŠ Pohádka


CO SE DĚJE V NAŠÍ ŠKOLE

Zveřejněno: 28. 4. 2023, zapsal: Věra Zagorová, přečteno: 523x

Z důvodu rekonstrukce školní kuchyně na pracovišti Pohádka zajišťuje prázdninový provoz pracoviště Saská. Podrobnější informace najdete v přiloženém dokumentu.

Věra Zagorová, ředitelka MŠ

file ico Provoz MŠ o letních prázdninách.pdf (288,1 KB)


Zveřejněno: 27. 4. 2023, zapsal: Matěj Peřka, přečteno: 141x

Přidejte se k nám a pojďme společně podpořit Emmičku ze třídy Koťat.

emma
Zveřejněno: 19. 4. 2023, zapsal: Bohumila Choulíková, přečteno: 138x
Velikonoce1 Tři prasátka

Závěrem března jsme se „zabydleli“ v pohádce Tři prasátka. Tuto pohádku jsme si nejenže zahráli společně s herci divadla Hra, ale též jsme si ji četli  v různých verzích z několika knížek a pomocí tvořivé dramatiky jsme v ní jako prasátka společně žili. A moc nás to bavilo.

Velikonoční svátky ...


Zveřejněno: 17. 4. 2023, zapsal: Věra Zagorová, přečteno: 409x

Vážení rodiče,

ráda bych poděkovala celému týmu zaměstnanců mateřské školy za kvalitní práci. Přikládám hodnocení České školní inspekce, které nás velmi těší a motivuje k další práci.

Věra Zagorová, ředitelka MŠ

file icoInspekční zpráva_MŠ Rokycany_U Saské brány.pdf
Zveřejněno: 15. 4. 2023, zapsal: Matěj Peřka, přečteno: 103x
velikonoce3 velikonoce2

Ve středu 5.4. jsme se s dětmi vydali na výpravu za velikonočním zajíčkem, který se ukrýval v Borku na dětském hřišti. Děti byly rozděleny na dvě skupiny – obě skupiny plnily po cestě úkoly, které byly napsané na papírových velikonočních vajíčkách.

1. skupina vyrážela z MŠ jako první, značila cestu ...


Zveřejněno: 12. 4. 2023, zapsal: Veronika Vaňourková, přečteno: 100x
velikonoce u dráčků velikonoce u drářků

Během velikonočního týdne jsme se seznámily s tradicemi Velikonoc, s pohanskými zvyky i s pašijovým týdnem. Děti chodily každý den oblečeni v barvě toho daného dne, např. modré pondělí – v modré… ve středu přišly vtipně nastrojeni, aby se na škaredou středu nikdo nemračil. Vypravily jsme se za velikonočním zajíčkem Na ...


Zveřejněno: 9. 4. 2023, zapsal: Marie Šašková, přečteno: 144x
zhfl gfszf

Moranu – Zimu jsme vynesli, ale stále se ještě s Jarem o svou vládu přetahuje. Nechce ustoupit, a proto nás provází na našich vycházkách do přírody. Také při výpravě za velikonočním zajíčkem nás provázela svým mrazivým dechem. Dětem ze Stromečku to ale radost z plnění úkolů na Stráni a hledání pokladu ...


Zveřejněno: 6. 4. 2023, zapsal: Eva Kodlová, přečteno: 139x
odemkneme dílny4 odemkneme dílny3

Téma ,,Odemkneme dílny“ , kdy se děti seznamovaly s různými druhy povolání, jsme začaly ,,odemknutím“ velkým dřevěným klíčem od pana truhláře. Na ukázku měly i další opravdové klíče - porovnávaly je podle velikosti a vymýšlely , které dveře asi mohou odemykat. Některé vypadaly jako z hradu nebo zámku. Ty se moc líbily.

S ...


Zveřejněno: 4. 4. 2023, zapsal: Dana Pytlíková, přečteno: 142x
Čistička odpadních vod Sběr odpadků

Životní prostředí

Blíží se konec měsíce února a děti z naší třídy Dráčků se těší už do jara… ale budou si muset ještě chvilku počkat... A aby jen tak nezahálely, vytvořily s rodiči doma dalekohledy a použily je k pozorování svého okolí a krás přírody. Ale krásy přírody něco kazilo ...


Zveřejněno: 3. 4. 2023, zapsal: Věra Zagorová, přečteno: 330x

Vážení rodiče,

začátkem května dojde na pracovišti Pohádka k úplnému vystěhování školní kuchyně, která se nachází v suterénu budovy. Dne 15. 5. musí ředitelka MŠ předat prázdné prostory stavební firmě, ta zahájí rekonstrukci školní kuchyně. Stavební práce by měly být ukončeny ve druhé polovině srpna.

Provoz na pracovišti Pohádka bude ...